Nie chcesz na stałe wiązać się z jednym kolorem auta?

Nie chcesz na stałe wiązać się z jednym kolorem auta? Zależy Ci na tym, aby zaakcentować jedynie pojedyncze detale, zmieniając image pojazdu i dodając mu zupełnie nowego, niepowtarzalnego charakteru? Zmiana koloru lusterek, dachu, spoilera lub maski samochodowej sprawi, że Twoje auto zyska nowy wizerunek. Oklejanie elementów samochodu wykonywane przez naszych specjalistów na pierwszy rzut oka przypomina elementy pomalowane fabrycznie, pozwalając uzyskać długotrwały i estetyczny efekt. Oklejanie maski, dachu oraz lusterek folią to świetny sposób na odmienienie wyglądu swojego pojazdu, a także doskonała alternatywa dla zamaskowania drobnych niedoskonałości bez konieczności lakierowania, takich jak zadrapania czy zarysowania. Z pozoru zwyczajna zmiana koloru pozwala na całkowite odświeżenie designu samochodu.

Dowolnie często możesz zmieniać kolor elementów

Zaakcentuj detale i nadaj swojemu pojazdowi zupełnie nowy design – wyróżnione elementy sprawią, że Twój samochód w ciągu kilku chwil zmieni charakter na jedyny w swoim rodzaju. I możesz to robić wielokrotnie! Jedną z najważniejszych zalet tego typu usługi jest możliwość całkowitego usunięcia lub wymienienia oklejonej powłoki bez jakiejkolwiek szkody dla oryginalnego lakieru. Folie, poza rolą estetyczną, pełnią również funkcję ochronną, zabezpieczając poszczególne elementy samochodu przed brudem, kurzem, piaskiem, drobnymi kamieniami oraz intensywnym promieniowaniem UV. W celu idealnej aplikacji, przed nałożeniem folii na karoserię, demontujemy wszelkie możliwe części, takie jak klamki, anteny, dysze spryskiwaczy czy lusterka.

Ile to kosztuje?

Lusterka

Cena już od: 299 zł

Maska

Cena już od: 499 zł

Dach

Cena już od: 499 zł

Progi

Cena już od: 599 zł

Zderzak

Cena już od: 799 zł

Inne

Cena już od: 99 zł

Jeśli zainteresowałeś się usługą lub masz pytania skontaktuj się z nami! Zadaj pytanie! Zadzwoń+48 61 222 91 02
Ask a question about wraping elements of the car

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Treść wiadomości

Skąd się o nas dowiedziałeś?

Zalety oklejania elementów pojazdu kolorową folią

Szybko - poszczególne elementy można okleić w ciągu kilku godzin
Wyjątkowo - potężny wybór niestandardowych kolorów
Lepiej niż malowanie - usługa jest odwracalna - folie można zdjąć
Praktycznie - folia pomaga chronić elementy od drobnych uszkodzeń

Wzorniki

Posiadamy w ofercie ponad XXX kolorów, czołowych producentów w wykończeniach metalicznych, perłowych, carbonowych i innych. Z częścią z nich można zapoznać się na poniższych wzornikach. Pełne wzorniki oraz cennik udostępniamy w salonie.

Wzornik Avery Dennison

Kliknij aby przejść do pełnego wzornika.

Wzornik 3M

Kliknij aby przejść do pełnego wzornika.

Wzornik Arlon

Kliknij aby przejść do pełnego wzornika.

Wzornik Oracal

Kliknij aby przejść do pełnego wzornika.