Zmiana koloru auta poprzez oklejenie folią

Znudził Ci się dotychczasowy kolor samochodu? A może Twój pojazd posiada liczne wgniecenia oraz zarysowania, które chciałbyś raz na zawsze skutecznie zamaskować poprzez oklejanie, zwiększając tym samym wartość sprzedaży auta?

Teraz nie musisz już głowić się, w jaki sposób zmienić kolor karoserii samochodowej. Skorzystaj z naszej innowacyjnej usługi profesjonalnego foliowania samochodu i przekonaj się, w jak krótkim czasie Twój pojazd może zmienić się nie do poznania!

Oklejanie samochodów folią to usługa, którą kierujemy do klientów chcących szybko i skutecznie zmienić wizerunek swojego pojazdu, a dodatkowo zabezpieczyć powłokę lakieru. Dzięki zastosowaniu najnowszej generacji specjalistycznych folii, wyprodukowanych w oparciu o najnowocześniejsze technologie i standardy, foliowanie samochodu daje wręcz nieograniczone możliwości zmiany koloru i uatrakcyjnienia designu pojazdu.

Dodatkowe zabezpieczenie lakieru

Profesjonalne foliowanie auta, poza funkcją zmiany koloru, doskonale zabezpiecza lakier przed uszkodzeniami fizycznymi, takimi jak otarcia, zarysowania oraz uderzenia kamieniami. Folie mogą zostać zainstalowane na dowolny element karoserii samochodowej: zderzaki, błotniki, progi czy lusterka. Powłoki, które proponujemy klientom w ramach oklejania samochodów, są trwałe, wytrzymałe oraz odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, a co najważniejsze, mogą zostać bez problemu usunięte bądź wymienione w dowolnym czasie. Pobudź swoją wyobraźnię i zamiast zmieniać auto na nowe, zmień jego oblicze! Profesjonalne oklejanie aut przez salony Ziabart to najprostszy sposób na przeobrażenie samochodu i zarazem najefektywniejsza ochrona, jaką może uzyskać Twój pojazd! Auto możesz dostarczyć do salonu Ziebart zlokalizowanego m.in. na terenie Poznania lub Bydgoszczy.

Koszt foliowania

W zależności od rodzaju folii, producenta, a także wielkości i skomplikowania nadwozia, foliowanie samochodu może kosztować od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Cena oklejania samochodu folią jest uzależniona przede wszystkim od oklejanej powierzchni pojazdu. Kwotę liczymy od metra kwadratowego wykorzystanej folii. W celu uzyskania konkretnej wyceny usługi, prosimy o kontakt telefoniczny bądź wysłanie nam zapytania na adres mailowy. Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na pytania i pomogą w doborze optymalnych rozwiązań.

Dlaczego Ziebart Polska?

Powodów jest wiele. Przede wszystkim jesteśmy firmą, której jedną z głównych specjalności jest oklejanie aut folią. Nie robimy tego sporadycznie czy okazjonalnie. Dysponujemy specjalistyczną halą wyposażoną w wysokiej klasy oświetlenie oraz sprzęt warsztatowy renomowanych producentów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży motoryzacyjnej każdorazowo staramy się jak najlepiej przygotować pojazd, zanim przeprowadzimy foliowanie samochodu. Sprawnie i fachowo demontujemy klamki, lampy, zderzaki i emblematy, gwarantując optymalny efekt i najwyższą trwałość usługi.

Oklejanie samochodów wykonujemy mając do dyspozycji folie pochodzące od najbardziej znanych firm na rynku, takich jak Avery Dennision, 3m, Arlon oraz Oracal. Każdy z tych producentów oferuje szerokie spektrum kolorów i struktur, dzięki czemu w salonie Ziebart możemy zaproponować oklejanie auta folią błyszczącą, matową, metaliczną lub wypukłą.

Posiadamy zespół specjalistów i szereg certyfikatów potwierdzających nasze kompetencje, co w połączeniu z pasją do tego, co robimy, zapewnia najwyższej jakości foliowanie samochodów.

Ile to kosztuje?

Samochody segmentu A, B

Na przykład: Citroen C1, Peugeot 107, Toyota Aygo, Ford Fiesta, Fiat Punto, Skoda Fabia, Peugeot 206

Cena już od: 2699 PLN

Samochody segmentu C, D

Na przykład: VW Golf, Ford Focus, Audi A3, BMW Compact, VW Passat, Ford Mondeo

Cena już od: 3699 PLN

Samochody segmentu E, F, SUV

Na przykład: BMW serii 5, Mercedes-Benz klasy E, Audi A8, BMW serii 7, Mercedes-Benz klasy S, Porsche Cayenne, BMW X5

Cena już od: 4699 PLN

Jeśli zainteresowałeś się usługą lub masz pytania skontaktuj się z nami! Zadaj pytanie! Zadzwoń+48 61 222 91 02
Zadaj pytanie dotyczące oklejenia całego samochodu.

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Treść wiadomości

Skąd się o nas dowiedziałeś?

Zalety foliowania samochodów - zmiany koloru folią:

Szybko - zmiana koloru trwa ok. 2-5 dni
Lepiej niż malowanie - usługa jest odwracalna - folie można zdjąć
Wyjątkowo - potężny wybór niestandardowych kolorów
Praktycznie - foliowanie auta pomaga chronić lakier od drobnych uszkodzeń

Wzorniki

Posiadamy w ofercie setki kolorów, czołowych producentów w wykończeniach metalicznych, perłowych, carbonowych i innych. Z częścią z nich można zapoznać się na poniższych wzornikach. Pełne wzorniki oraz cennik oklejania samochodów folią udostępniamy w salonie Ziebart, znajdującym się w dogodnym miejscu na terenie Poznania.

Wzornik Avery Dennison

Kliknij aby przejść do pełnego wzornika.

Wzornik 3M

Kliknij aby przejść do pełnego wzornika.

Wzornik Arlon

Kliknij aby przejść do pełnego wzornika.

Wzornik Oracal

Kliknij aby przejść do pełnego wzornika.