foliowanie-samochodu Oklejanie samochodów folią po raz pierwszy zostało przeprowadzone w Niemczech, gdy pod koniec ubiegłego wieku narzucono odgórnie kolor dla tamtejszych taksówek. Jak się szybko okazało, pomysł ten miał zdecydowanie więcej zalet niż wad, gdyż poprzez oklejanie aut można było uzyskać szybką zmianę wizerunku wielu pojazdów. Współcześnie na terenie Niemiec foliowanie jest dedykowane już nie tylko dla taksówek, ale także dla samochodów wojskowych, wozów policyjnych oraz straży pożarnej. Oklejania auta folią jest usługą dedykowaną wszystkim tym klientom, którzy pragną szybko i skutecznie zmienić wizerunek swojego pojazdu, a dodatkowo uzyskać profesjonalne zabezpieczenie karoserii samochodowej. Aplikowane folie chronią przed matowieniem oraz zarysowaniami, co w przyszłości może przyczynić się do zwiększenia wartości pojazdu w czasie sprzedaży.

Ochrona lakieru

Foliowanie samochodu, które wykonujemy w salonie Ziebart, poza funkcją zmiany koloru, stanowi także skuteczne zabezpieczenie przed uszkodzeniami fizycznymi, takimi jak zarysowania, otarcia czy uderzenia kamieniami. Oklejanie samochodów folią może zostać przeprowadzone na dowolnym elemencie karoserii:
  • zderzakach,
  • błotnikach,
  • progach,
  • lusterkach, itp.
Do oklejania auta folią wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości powłoki, które odznaczają się trwałością, wytrzymałością oraz odpornością na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych.

Trwałość folii

Trwałość folii ochronnych aplikowanych na samochód wynosi około pięciu-siedmiu lat. Folia jest wytrzymała, jednak może ulec uszkodzeniu np. na skutek użycia ostrego narzędzia (w pewnym stopniu zapewni tym samym ochronę karoserii samochodowej).
zderzak oklejony folią

Ile trwa oklejanie samochodu folią?

Standardowo kompleksowe oklejanie samochodu folią w salonie Ziebart zajmuje średnio od trzech do maksymalnie pięciu dni roboczych, wraz z demontażem poszczególnych elementów nadwozia (takich jak zderzaki, lampy, klamki, emblematy, itp.), precyzyjnym czyszczeniem karoserii samochodowej oraz ponownym montażem detali. Czas realizacji całej czynności, jaką jest foliowanie samochodu, może oczywiście zmieniać się, w zależności od rodzaju aplikowanej folii, wielkości pojazdu oraz jego skomplikowania. Na wykonanie mniejszych zleceń, dotyczących oklejania pojedynczych elementów wystarczy zazwyczaj kilka godzin.

Dla kogo oklejanie samochodu folią?

Oklejanie auta folią jest usługą adresowaną głównie do osób pragnących zmienić design swojego pojazdu, nie tylko w oparciu o najnowsze trendy, ale również o indywidualne preferencje. W salonie Ziebart jesteśmy w stanie wykonać nawet jednorazowe oklejanie samochodu, np. na imprezę sportową bądź motoryzacyjną, jak również dokonać zmiany koloru karoserii na długie lata.

Oklejanie auta w całości i częściowe

W salonie Ziebart w mieście Poznań wykonujemy zarówno częściowe, jak i całościowe oklejanie samochodu folią. Zmiana koloru lusterek, dachu czy maski samochodowej sprawi, że pojazd nabierze nowego wyglądu, a jednocześnie zyska skuteczną ochronę lakieru. Całościowe oklejanie aut stanowi doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych osób, które nie chcą na stałe wiązać się z jednym kolorem pojazdu, natomiast usługa częściowego foliowania pozwala zaakcentować jedynie pojedyncze detale, dodając samochodowi nowego, niepowtarzalnego charakteru.

Cennik

Foliowanie samochodu jest usługą której cena zależy przede wszystkim od typu oklejania (częściowe lub całościowe), rodzaju folii, a także stopnia skomplikowania projektu. Oklejanie samochodu folią przeprowadzamy na autach wszelkiego rodzaju:
    • samochody segmentu A, B – cena już od 2 699 zł,
    • samochody segmentu C, D – cena już od 3 699 zł,
    • samochody segmentu E, F, SUV – cena już od 4 699 zł.
bmw w trakcie oklejania folią

Zaufaj specjalistom!

W salonie Ziebart w Poznaniu proponujemy profesjonalne foliowanie samochodów, które jest przeprowadzane wyłącznie przy użyciu sprawdzonych i przetestowanych rozwiązań. Wieloletnie doświadczenie, odpowiednie kwalifikacje oraz fachowa wiedza pozwalają sprostać nam nawet najbardziej skomplikowanym zadaniom. Osoby zainteresowane oklejaniem aut, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub elektronicznego z przedstawicielami firmy Ziebart.

Zadzwoń lub napisz!

Telefon.: +48 61 222 91 02

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Treść wiadomości

Skąd się o nas dowiedziałeś?