Czas na zmiany!

Czas na zmiany! Od teraz nie musisz już być związany raz na zawsze z jednolitym, pierwotnie wybranym kolorem karoserii swojego pojazdu. Dzięki ewolucji na rynku folii do oklejania samochodów, możesz zmienić wizerunek auta, posługując się właściwie dowolnymi motywami graficznymi, które ogranicza jedynie Twoja własna wyobraźnia! Fachowo zaprojektowana i naklejona grafika na samochodzie pomoże Ci wyróżnić się z tłumu, stanowiąc jednocześnie jeden z najprostszych sposobów na zmianę dotychczasowego designu pojazdu. Starannie dobrane motywy graficzne przypominają dzisiaj pewien rodzaj sztuki, czyniąc auto niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju.

Proponujemy profesjonalną usługę polegająca na stylizacji pojazdu…

Proponujemy profesjonalną usługę polegająca na stylizacji pojazdu, wykorzystując do tego celu wyłącznie sprawdzone oraz przetestowane rozwiązania. Pole możliwości zadruku jest niezwykle szerokie – możesz ozdobić samochód charakterystycznym ornamentem roślinnym, inicjałem lub nawet elementem odzwierciedlającym Twój osobisty tatuaż. Poza płaskimi wydrukami, proponujemy również wypukłe zdobienia. Po aplikacji naklejki w dowolnie wybranym kształcie stanowiącej pierwszą warstwę, nanoszona jest folia właściwa – w ten sposób powstaje wrażenie wypukłości o kształcie tej „pierwszej” naklejki. Uzyskujemy efekt klasy premium – delikatny, a jednak indywidualny. Oferowane przez nas usługi personalizacji dają możliwość zwiększenia atrakcyjności pojazdu, zapewniając niepowtarzalny efekt wizualny. Motywy graficzne można rozplanować na samochodzie w dowolny sposób, przystosowując je do indywidualnych wymagań oraz oczekiwań potencjalnych odbiorców. Możesz je umieścić na masce, drzwiach bądź na jakiejkolwiek innej części samochodu – wszystko zależy wyłącznie od Ciebie. Niektóre motywy graficzne dominują głównie wśród mężczyzn, inne z kolei są najchętniej wybierane przez kobiety. Jedno jest pewne – każdy z nich jest inny i pozwala w wyjątkowy sposób nadać pojazdowi nieszablonowy i niepowtarzalny wygląd!

Ile to kosztuje?

Personalizacja jest tak indywidualna, że trudno podać cenę. Możesz zapłacić bardzo mało jeśli element, który chcesz zaaplikować jest mały. Możesz też pokryć grafiką całe auto! Najlepiej skontaktuj się z nami, opisz swoją wizję a my przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie!

Jeśli zainteresowałeś się usługą lub masz pytania skontaktuj się z nami! Zadaj pytanie! Zadzwoń: +48 61 222 91 02
Zadaj pytanie dotyczące personal detailu.

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Treść wiadomości

Skąd się o nas dowiedziałeś?